Kaave Falı nedir?
Kahve falı baktırmak eğlencelidir, Kaave Falı da her zaman yanınızdaki falcınız olarak sizi eğlendirmek için var. İster gecenin bir yarısı canınız kahve çekmiş olsun, ister komşu ziyaretinde olun, içtiginiz kahvenin fotoğraflarını çekip gönderin, falınız cebinize veya eposta adresinize gelsin. Üstelik falınız binlerce fal tahmini arasından size özel yorumlanıp gönderiliyor. Bu uygulamayı herşeyden önce kahve keyfinizi daha da keyifli hale getirmek için hazırladık, keyfini çıkarın!
Teknik bir sorun yaşıyorum, nasıl yardım alabilirim?
Teknik sorunlarınız, düşünceleriniz ve bize iletmek istediğiniz herşey için Twitter hesabımızı kullanabilirsiniz.
Fal baktırmak için neden kişisel bilgilerimi vermek zorundayım?
Falınızın size özel yorumlanabilmesi için hakkınızda birtakım kişisel bilgileri bilmemiz gerekiyor. Endişelenmeyin, medeni hal ve cinsiyet bilgileri tamamen gizli tutulur ve asla diğer kullanıcılar ile paylaşılmaz. Ayrıca istediğiniz zaman uygulama ayarlarından kişisel bilgilerinizi değiştirebilirsiniz.
Fal yorumumu kimler görebilir?
Kaave Falı üzerindeki tüm yorumlar halka açık olarak yayınlanmaktadır. Sağladığınız bilgilerden medeni haliniz, detaylı doğum tarihiniz ve cinsiyet bilginiz haricinde tüm bilgiler Kaave Falı sitesi üzerinde halka açık olarak yayınlanabilir.
Kişisel bilgilerimin gizliliği hakkında politikanız nedir?
Uygulama içerisinde fal baktırmak için gönderdiğiniz fotoğraflar ve fal yorumunuz halka açık olarak Kaave Falı sitesi üzerinde yayınlanabilir. Fal yorumunuzu paylaştığınızda görebileceğiniz site sayfası üzerindeki bilgiler, yüklediğiniz fotoğraflar, profil fotoğrafınız, adınız, yaşınız ve fal yorumunuzu içermektedir. Bu bilgiler haricinde medeni hal, detaylı doğum tarihi ve cinsiyet bilgileriniz saklı tutulmaktadır.
iOS/Android uygulaması hakkında
Fal baktırmak için telefonumun internete bağlı olması gerekiyor mu?
Fincan resimlerini yükleyip hemen falınıza ulaşmak için internete bağlı olmanız gerekiyor. Ama internet bağlantınızın bulunmadığı anlarda fincan fotoğraflarını telefonunuza kaydedip internete bağlı olduğunuz ilk anda Kaave Falı uygulaması ile gönderebilirsiniz. Bunun için fincan fotoğraflarını yüklerken telefonunuzun fotoğraf albümünden seçmeniz yeterli.
Daha önce çekmiş oldugum kahve fincanı fotoğraflarını fal baktırmak için kullanabilir miyim?
Evet, fincan resimlerini yüklerken telefonunuzun fotoğraf albümünden resimleri seçebilirsiniz.
Fal yorumumu arkadaşlarım ile paylaşabilir miyim?
Falınızı arkadaşlarınız ile paylaşmak sizin elinizde. Fal ekranından 'PAYLAŞ' butonuna basarak Facebook üzerinde, Twitter ile veya eposta göndererek falınıza özel sayfayı arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.
Hangi iPhone versiyonları ile uyumlusunuz?
Kaave Falı uygulaması iOS 4.3 ve üzeri bir işletim sistemi çalıştıran tüm iPhone, iPad ve iPod cihazları ile uyumludur.
Hangi Android versiyonları ile uyumlusunuz?
Kaave Falı uygulaması Froyo ve üzeri tüm Android versiyonları ile uyumludur.
Facebook/Web uygulaması hakkında
Fincan fotoğraflarını nasıl yükleyeceğim?
Fincan fotoğraflarınızı mevcut ise web kameranız ile çekebilir, değil ise daha önceden fotoğraf makinesi ile çekerek bilgisayarınıza yüklediğiniz fotoğraflar arasından yükleyebilirsiniz. Web kamerası ile çekmek için fal gönderme ekranında ilgili butona tıklayarak fincanın içi ve tabağının fotoğraflarını gönderebilirsiniz. Bilgisayarınızdan yüklemek için ekrandaki fotoğraf kutularına tıklayarak dosyayı bilgisayarınızdan seçmeniz yeterli.
Facebook uygulamasında nasıl kredi yükleyebilirim?
Kredi yüklemek için ekranın sağ üstünde bulunan kredi miktarınıza tıklayarak kredi yükleme ekranına geçebilir ve tamamen güvenli Facebook ödeme sistemini kullanarak istediğiniz miktarda kredi yükleyebilirsiniz.
Eposta adresim ile web siteniz üzerinden fal baktırırken nasıl kredi yükleyebilirim?
Eposta adresiniz ile web sitemizden fal baktırırken ücretli servislerimizden yararlanmak için cep telefonunuz ile ödeme yapabilirsiniz. Tüm Turkcell, Vodafone ve Avea abonelerinin faydalanabildiği bu ödeme sisteminde ödeme yapmanız gerektiğinde sizden istenen telefon numaranızı girmeniz yeterli. Cep telefonunuza gelecek olan mesajı onaylayıp sayfadaki devam butonuna tıklayarak falınızı beklemeye başlayabilirsiniz.

* Turkcell ve Vodafone aboneleri onay kodu girmek yerine kendilerine gönderilen mesaja cevap yazarak ödemelerini onaylamaları gerekmektedir.
Facebook üzerinde baktırdığım fallarımı nasıl göreceğim?
Facebook üzerinde baktırdığınız fallarınız yorumlandığında size Facebook üzerinden bir mesaj ile haber verilecektir. Bu mesaja tıklayarak fal yorumunuza gidebilir ve dilerseniz arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.
Eposta adresim ile fal baktırdığım fallarımı nasıl göreceğim?
Eposta adresiniz ile web sitemiz üzerinden baktırdığınız fallarınızın yorumları sisteme giriş yaparken kullandığınız eposta adresinize gönderilecektir. Gönderilen eposta mesajında yorumunuza puan verebilir, detaylı yorum isteyebilir veya size özel hazırlanmış fal sayfanızın linkini bulabilirsiniz.
Eposta adresim ile fal baktırdım ama hala falım gelmedi?
Eposta ile baktırılan falların yorumlanması 10 ila 15 dakika, detaylı falların yorumlanması 2-3 saat sürebilmektedir. Bu sürenin ardından halen fal yorumunuz gelmedi ise lütfen spam/junk klasörünüzü kontrol ediniz. Sorunun çözülmemesi halinde iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.
Kahve fincanının ve tabağının fotoğraflarını çekin, gönderin,
Falcı Bacı sizin de kahve falınızı yorumlasın, falınız telefonunuza gelsin.

İndirmek için hemen tıklayın!

Kahve falı baktırmak için iPhone uygulaması Kahve falı baktırmak için Android uygulaması
Yardım - Kullanım Şartları - Facebook - Twitter
Her hakkı saklıdır. 2012-2017, didiLabs
Kaave Falı, Falcı Bacı, Melek Abla, Jasmine ve Isabel
didiLabs'ın tescilli ticari markalarıdır. İzinsiz kullanılması yasaktır.